GastroFinanse – rozwiązanie firmy Softech w sprzedaży

gastro_finanse
Firma Softech po raz kolejny w tym roku wprowadza do swojej oferty nowatorskie rozwiązania wspomagające pracę managerów oraz właścicieli lokali gastronomicznych.

Tym razem jest to zakupiony przez Softech program GastroFinanse zapewniający profesjonalny controlling dowolnych lokali gastronomicznych. To niezwykle proste i intuicyjne narzędzie pracy każdego managera, ułatwiające dokonywanie przekrojowych analiz wszystkich kosztów prowadzenia działalności, ocenę zyskowności lokalu czy zarządzanie zobowiązaniami.
Co ważne powyższe oprogramowanie powstało na bazie wieloletnich doświadczeń managera zarządzającego lokalami gastronomicznymi dlatego też niezwykle szczegółowo odpowiada faktycznym potrzebom zarządzających gastronomią. W ciągu trzech lat obecności na rynku GastroFinanse zyskały dużą popularność i wielu klientów branży gastronomicznej. Teraz dzięki integracji z oprogramowaniem Gastro oraz poczynionym przez Softech niezbędnym modyfikacjom program GastroFinanse oferuje restauratorom nowe możliwości i kompleksową pomoc w zarządzaniu lokalem gastronomicznym.
To jedyne na rynku gastronomicznym rozwiązanie, które w tak wielu obszarach ułatwia pracę i zarządzanie zwłaszcza małym lokalom gastronomicznym.